Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliver92

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretnék laptopot vásárolni , és szeretném a véleményeteket,tanácsotokat!

    Amire használnám: internet,youtube,zene,fullhd filmek nézése,időnként azért játszani is szeretnék persze nem full grafikán, de pl assassin's creed 4 minimumon akadás nélkül menjen rajt.Egyszerre több folyamat szokott megnyitva lenni,vlc player,youtube,word,firefox(több oldal egyszerre-van hogy egyszerre szükségem van 8ra),torrent egész nap megy stb. Laptop kell mindenképp,nem asztali gép, és nem sűrűn hordoznám. Napi több órát használnám.

    Nemrégiben vásároltam egy lenovo g510et,3hónap után visszaküldtem, mert kritikán aluli volt a szerkezet minősége,ezt most nem részletezném,de akkorát csalódtam,mint az állat,210ezer forintér vettem i7-4702mq,8gb ram,1008 gb hibrid hdd, r7 m260 2gb gpu. Mivel 4 éve használok egy nagyon gyenge(akkor is az volt-tesóm vetette le így kaptam meg)laptopot,amin már szó szerint youtube-.t sem tudok nézni,de facebook se word sem megy, ezért vásároltam azt az erőgépet,gondolván évekig nem lesz olyan gondom,mint ezzel a régivel ami nap mint nap az őrületbe kerget,főleg hogy a kedves forgalmazó cseszik a dologra és 3 hónapja lassan az új laptopom nélkül vagyok,mert még mindig nincs fejlemény,ezért a pénzemet követeltem vissza,remélem lesz már belőle valami.

    Na de a lényeg: nem muszáj most már olyan brutális teljesítmény,de az elvárásaimat leírom:

    Először is,árat most nem akarok szabni,mert igazából barátnőm lenovo g510e(i3-4000m 4gb ram 1tera hdd, r5 m230 2gb gpu )egész gyorsnak tűnik alap használatra(bár ott is vannak anyaghasználati gondok de most ez mindegy)az volt 130ezer forint. Egész jó gép az is, de nekem azért ennél erősebb kéne.

    Hűtése,anyaghasználata,billentyűzete ne legyen nagyon silány,ne lebegjen nyomásra,ne kopjon 3 hónap után(mint a lenovomé)
    Egyik fontos szempont,hogy rendes fizikai egérgombok legyenek,mert ezek az új integrált touch-padba levő gombok engem a sírva visznek,nagyon nem jön be.
    Mivel szinte csak lakásban használnám,ezért tervbe jött egy 17,3" kijelzős laptop gondolata is, és egyre jobban tetszik az ötlet, úgyhogy az is támpont .
    Semmiképpen ne "U" végződésű processzor legyen bent,mert inkább a teljesítmény kell mint üzemidő.

    Tanácsokat,ötleteket,ajánlatokat,tapasztalatokat, nagyon szívesen venném!

    160-180ezerért már lenne egy jól összerakott igényeimnek megfelelő gép (persze ha van olcsóbb ami ár érték arányban jobb nem vetem el, sőt örülnék neki),tehát nem egy totál profi üzleti cuccra gondoltam.
    Legtöbb amit adnék érte 230.000 ft

    Eddig amiket néztem:

    http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/hp/probook-470-g1-e9y82ea-p202166399/

    http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/hp/probook-450-g1-e9y44ea-p206690029/#termek-leiras
    bár ez "csak 15,6" "

    http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/acer/aspire-e1-772g-54208g1tmnsk-w8-nx-mhleg-005-p216074798/#termek-leiras

    Márka mindegy,csak jó legyen.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák