Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GaborGh

    őstag

    válasz PainKiller13 #29769 üzenetére

    Szép jó reggelt minden fórumozónak :)

    "Szerkesztés gombot használt légyszi Gábor..."

    A hozzászólásaim több mint 99%-ában használom a szerkesztés gombot, nem emlékszem olyan esetre, hogy a szerkesztési időn belül, több hozzászólást írtam volna ugyanannak a fórumozónak a kérdésére, ha tudsz ilyenről akkor linkeld nyugodtan és megkérek egy moderátort, hogy szerkessze át.

    "Lehet egybevonni a hozzászólásokat "

    Tudom és alkalmazom is, ha témán kívüli hozzászólásról van szó OFF, azonban ha fontos az információ ON és több fórumozóhoz szólok, nem egyhez, akkor jobb szeretem külön hozzászólásokban megtenni, mert így jobban átlátható, hogy kinek válaszoltam és valószínűleg kevésbé fog átsiklani felette az illető, valamint így sokkal egyszerűbb visszakeresni is, hogy kinek válaszoltam, mivel csak egy kattintás az egész és nem kell összevissza scrolloznia senkinek a topikban, hogy az említett számú hozzászólást visszakeresse, főleg mobilosoknak egyszerűbb így a helyzetük, terjedelemben pedig ugyanakkora helyet foglal csak kevésbé átlátható (összefolynak a lényegi információk) és nehezebben visszakereshető...

    Bocs ez majdnem lemaradt, de használtam a szerkesztés gombot:

    Ha ennyire figyelsz a szabályokra és külsőségekre a más hsz-aiban, megkérdezhetem, hogy a tiédben miért nem teszed ugyanezt??

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák