Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz WestBam #50763 üzenetére

    Hülyeség. A Nokia Bluetooth még a felsoroltakat sem mindig tudja. Pl. Tömegesen kontaktokat küldeni másik telefonra nem tud, csak a költözés funkcióval, ami viszont kizárólag 2 Nokia telefon között működik. Tudjátok, hányszor elátkoztam a Nokiát, mire ~200 kontaktot átvittem Mobiwire Dakotára?

    Még egy rohadt micro usb se volt rajta, hanem valami sose látott usb szerű, de a micro usb-től valamivel kisebb csatlakozó, amihez kábelt persze nem adtak...

    Nem is csoda, hogy ennyire rosszul megy a mobil üzletáguknak. Még az se megy nekik, amiben régen jók voltak. Csak a névből élnek.

    A Dakota előtt viszont le a kalappal!
    Rendesen rákívántam, még úgy is, hogy megrögzött okostelefonos vagyok. Ejj, ha régen ilyen telefonok lettek volna... Csak ajánlani tudom, férfias, nagy, masszív, IP67 asszem, nagy akku, rendes kijelző, zseblámpa, Bluetooth, kommunikációs képességek is rendben vannak. Még az 5MP kamera is tűrhető! A gombokat meg kéjes örömmel nyomkodtam, szerintem szuper!

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • Neck

    veterán

    válasz Neck #50764 üzenetére

    Ez ni!
    1400-as akku,3G,WiFi, microUSB,BT3.0,Por és vízálló, Gorilla Glass 3. Egyedül GPS meg 4G nincs benne, de ezek nélkül lehet élni szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák