Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nnannor

    csendes tag

    Sziasztok, telefon vásárlás előtt vagyok én is. Körvonalazódik, hogy mit is szeretnék :) Eddig a Cookiet, a Viewty-t és az LG KS20 at néztem ki, mindegyik mellett szól valami. Számomra ami fontos, az a tesztreszabhatóság, ami ugye hiányzik a Viewtyből, a bővithetőség sem lenne rossz, most vettem egy 4 gigás Kingston SD HC kártyát / 4 est/ amit ha jól tudom csak a Cookie tudna teljesen kihasználni. Hogy őszinte legyek ezeket a modelleket is azért választottam, mert nemigen szeretek több kütyüt hordani magammal. Zene, filmek, játékok, háttérképek tömkelege, most erre van szükségem, sokáig egy W300i-t nyúztam és nagyon bejött, de sajna elhúnyt :) PDA m van, úgyhogy nem idegen a tapicskolás, de túl nagy ezért szeretnék egy 2,8 max 3" llal megáldott csodát /persze ezek csak az érintőképernyős gépekre igaz/.
    50-55 ezer körüli összegre gondoltam, ez a keret sajnos. Úgyhogy kihasználom egy picit a hozzáértéseteket, és tapasztalatotokat. Melyik lenne a legideálisabb a fenti leirtak alapján, illetve ha ezek nem, milyen készülékeket ajánlotok még? Előre is köszönöm segitségeteket.

    nnannaor

Új hozzászólás Aktív témák