Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz updog #32113 üzenetére

    kicsit komplikált leírni, de nagyjából így zajlik:
    1. megy már a hűtés pár órája, nincs fújbüdi' szag
    2. már túl hideg van benne, vagy fentebb veszem a targetet, és ekkor már nem hűt folyamatosan csak kompenzál, vagy lekapcsolom teljesen, nincs fújbüdi'
    3. járatom a légkeverést közvetlen hűtés leállás után, nincs fújbüdi'
    4. több órája légkeringetés megy, kapcsolom be újra a hűtést, és fújbüdi' van 15-20 percig

    sajnos leginkább a hányás szagához tudom hasonlítani, savanyú, eleinte csak fűtésre használtuk, pár hóapja szerelték fel, semmi gond nem volt
    kb 1 hónapja kezdtünk hűteni, eleinte nem éreztem ilyet, aztán azt vettem észre lakáson kívül, h valaki a közelemben nyilván fújbüdi' szagú, aztán rájöttem h magamról érzem ( : azt hittem a kánikula miatt van, izzadok, bár ilyet előtte még nem éreztem
    jól kimostam a ruhákat, de még mindig büdösek, oké, mosógép fertőtlenítés, amit egyébként is szoktam, de ártani nem fog, nem vált be
    aztán épp sétáltam a klíma előtt, és telibe kapott az a hányás szag, a szárítót meg pont előtte szoktuk tartani ha benn van, ezért voltak büdösek a ruhák ((( :

    fűtés nem segített, venti kergetés sem, a szaki a csőből érezte az áldást, én is, belül nincs víz sehol, ez viszont nem állapot, kifertőtlenítettük de egy napig nem tartott a hatása, azzal kezdem fél órát az utcát hűtöm, addig nyitva a beltéri melletti ajtó, amikor már beáll akkor oké...
    légkeringetést abbahagytam, kipróbálom kelzsoca módszerét, remélem beválik, de nem szeretnék túlzottan bohóckodni vele

    szerk:
    valamikor két éve amikor nézegettem a klímákat, valaki kommentelte ide h büdösek a daikinok ( : kuvára' remélem h nem erre a szagra gondolt

    szerk2:
    ehhe
    nem erre a hsz-re gondoltam, de tessenek rákeresni a "büdös daikin" kombóra, van találat szépen
    valami disznóság lesz a légkeringetés körül

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák