Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz #98593280 #46313 üzenetére

    4 ventis tesztem, a ventik 5V-os állásban voltak végig, a ház csukva volt, semmit nem lehetett kihallani, nem volt hangosabb, mint máskor. Minden turbó módban volt, kicsit húzva.
    4 ghz-en az i7-es. Nem tudom, hogy te mennyi ideig húzod a gépet ilyenkor, én ebéd alatt csináltam. Sajnos nagyon lelassul a rendszer a stress közben, nem tudtam rendesen használni, így leállítottam.
    Azért járattam csak 5Volton a ventilátorokat, mert így biztos nem ér fel ez a négy venti 4 rosszabbal, sőt szerintem így még a 2 venti maxon szintet se éri el.


    nekem úgy tűnt, hogy semmi se halt bele, az automata szabályzó a vga ventit elég alacsony fordulaton járatta, az ashura is csak a vége felé kezdett el igazán pörögni (látszik is, hogy egy idő után csökkent a procihőmérséklet).
    A képet csak azért raktam fel, hogy elmondhasd, hogy ezek nagyon magas értékek, de mivel nincs ilyen konfigod, én mondhatom azt, hogy honnan tudod, megmérted más házban? ;]
    És pár fokot talán levonhatunk gondolatban, mert az első porszűrőn át se lehet látni a kosztól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák