Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fazr

    senior tag

    válasz Teasüti #6893 üzenetére

    Szerintem az első számú szempont, hogy kényelmes legyen az egér.
    A mai egereknél látható ultra magas dpi szerintem parasztvakítás. Persze azért olyan egér nem árt ami tud 1800-at.
    A másik szerintem, hogy lézerest nem nagyon szabad venni, esetleg magas érzékenységgel játszóknak még megfelel, de nekem alacsony érzékenységnél a gyors rántásokat egyszerűen nem érzékelte, mozdulatlan volt a célkereszt, esetleg kicsit vibrált helyben.
    Gamer egér egyértelműen vezetékes, meg lehet szokni vezeték nélkülit is, de szerintem sosem lesz olyan jó.

    Én legutóbb Razer DeathAdder V2-t használtam, ami 3500 dpi-s, de ennek ellenére csak 450dpi-n használtam. Mondjuk én elég kis érzékenységgel toltam :D 180-os forduláshoz 44cm kellett.

    Eddigi egereim:
    Razer DeathAdder (2 év után sikerült akkorát ráütnöm, hogy nem élte túl a bal gomb :[ ) ->
    Logitech MX518 (erre cseréltem a DA-t, mert olcsóbb, de nem esett kézre) ->
    Roccat Kone (ezt nyertem, jobban kézre esett, mint MX518 de rossz szenzora van - lézer) ->
    Razer DeathAdder V2 (ezt is sikerült szétvernem, mert már idegesített a játék - ezért is hagytam abba, de gariban kaptam újat még 2 év garanciával, amit bontatlanul jelenleg is árulok :D )

    Szerintem a mai két legjobb gamer egér a Razer DeathAdder és a Logitech MX518. Kettő közül a kényelmesség dönt, mert teljesen más kialakításúak.

    [ Szerkesztve ]

  • nyunyu

    félisten

    válasz Teasüti #6893 üzenetére

    Par napja lemerult az Explorerem, es toltes idejere visszaraktam az ~5 honapja nem hasznalt, nemreg felujitott MX Revot. (*)
    Valahogy most nem akarodzik visszaterni Explorerre, akkora a hasznalhatosagbeli kulonbseg a ket eger kozott.
    Igaz, 3 eve arban 2x annyiba fajt a Revo, mint most az Explorer

    Revonak lenyegesen kevesbe tenyeres a fogasa, mint az Explorernek, mivel sokkal karcsubb, legalabbis en huvelyk+gyurus ujjal tartom, tenyerem epphogy hozzaer az eger aljahoz, mutato+kozepso ujj behajlitva a gorgo kornyeken.

    Explorernek szerintem tul nagy a jobb oldali pupja, azt mindenkeppen muszaj tenyeresen fogni, kulonben elejted.
    Aztan lepattan az eger aljarol a "kromozas" :W

    Plusz qrvara ruhellem az Explorer gorgojet, mert tul konnyen forog, otbol 4x elfordul, amikor megprobalom megnyomni :W
    En 5 gombot hasznalok, Explorernek meg pont annyi van gorgovel egyutt, igy mashova nem tudom rakni a kozepso gombot. :(

    Na meg a kokemeny, hangosan kattogo gombjaibol is elegem van, valahogy a Revo oldalso gombjai is puhabbak, mint az Explorer fo gombjai, es NEM kattognak.

    Fo gombokrol ne is beszeljuk. Szoktam ugyan anyazni itt a kinai Omron kapcsolokat, amik valamilyen rejtelyes oknal fogva feleannyit birnak Razer egerekben, mint Logitechekben, de azokkal sem veszik fel versenyt az Explorer nyomogombjai.

    Felujitaskor beepitett japan Omronok egyebkent finomabban jarnak, mint a Revoba gyarilag rakott kinaiak, klikk hangjuk sem olyan hangos.

    *: szet kene megint szedni, aztan jobban osszerakni, mert nem megy a felso gombja, amire a kozepso gombot szoktam definialni, meg a gorgo is akadozik. :(

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák