Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz ribizly #72530 üzenetére

    mint aki rövid egeret használt egy ideje és szintén mx518/g400-ról állt át, kiegészítem kicsit személyes benyomásokkal

    maurus: kb 1 évig használtam
    rossz előre/hátra gombok, görgőklikk nehezebb (2 is van/volt, egyiknek jóval nehezebb a görgőjét), ahhoz hogy használható legyen, garanciát is vesztesz. szerencsére van +1 garnitúra műanyag talp hozzá
    tényleg rövid, szerintem a kétoldali szárny is hasznos lehet az mx518 után, mert van min pihentetni az ujjad
    szerintem csak használtan lehet kapni

    kone: (itt az eggyel régebbi nem lézeres verziót használtam - pure military edition, kb 2 hétig) - nehezebb görgőklikk, nem volt kényelmetlen, de elsősorban a görgőklikk miatt mennie kellett, meg nehezebb a kelleténél

    g203/102: ezt használom majd egy éve.
    nehezebb a kelleténél (vsz a vastag felső burkolat miatt is), de formára jó, görgőklikk elmegy, oldalgombok elmennek (g403-é jobb volt)

    ezen kívül volt még

    ninox aurora:
    könnyen lenyomható gombok, oldalgomb is(!), tök könnyű, a görgő (nem a lenyomás) mintha bizonytalanabb lenne. picit keskenyebb, mint a g102/203, ezért fogásra nekem kevésbé volt jó.

    g403:
    jó oldalgombok, nekem magas volt meg nehéz

    g303 (csak használtan kapható)
    elsőre fura az alakja, de szokható, használtam is 2. gépnél, csak kapcsolót kellene cserélnem benne duplaklikk miatt.

Új hozzászólás Aktív témák