Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz _stick_ #10954 üzenetére

    Trust = kuka, de mandínerből, hogy a falon is koppanjon. ^^
    Az ergonómia teljesen szubjektív.
    Ha csak újonan kell, akkor MS 1.1-ek. De lsd. 1. hsz. :U
    Vagy használtak között nézelődj. Továbbra is 1. hsz. alapján; egeret már sokszor vettem úgy és soha nem bántam még meg; csak megfelelő módon le kell előtte informálni az eladót.

    nyunyu: Külön felhívtam rá a figyelmét, hogy nehézkes darabok lesznek. Jobban járna egy (wireless) trackball-val, az kellőképpen csuklót kímélő.

    jaffa 2843:

    "az első hozzászólás felesleges volt vagy mivan? tessék végigolvasni a topik címét, ne csak az "egér" részig jussatok el"

    +1 :U

    "Ma voltam Saturnban, gondoltam megnézem testközelből az Abyssus-t. Egész jó formára, aztán megnéztem az ottani árcédulát.. 21ezer valamennyi.. félhangosan felnevettem, mire odafordul az egyik "polcrendező" hogy mi a szart csinálok"

    És nem közölted vele, hogy ez még viccnek is túl vicces? :) 21k..már a szánalmasnál is szánalmasabb...

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák