Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabeesz

    csendes tag

    válasz Xenon01 #665 üzenetére

    Hello!

    Nemrég én is kamera vásárlás előtt álltam. Akkor az Euronicsban kapható Sony Hi8-as rendszerű kamerája volt a kiszemelt 55.000HUF-ért. Akkor lebeszéltek erről a típusról, mondván a D8;Hi8 kifutó technológia, a miniDV a ''jövő'', inkább ilyet vegyek.

    Így a Sony DCR-HC19E mellett döntöttem, és nem csalódtam. Ajánlom mindenkinek, aki kicsi de nagy tudással megáldott kamerát akar venni. A kistestvére a HC17 szinte alig különbözik ettől (a digit Zoomja 640x míg a 19é 800x, és nem adnak hozzá távirányítót meg vállpántot.) Árukat tekintve kb 8x.xxxHUF küröl mozognak, bár a múltkor a 17et 76.000ért adták a MédiaMarkt-ban.
    Samsung kamerákat nem nagyon dicsérik, bár a kezemben még csak egy volt, amiről hadd ne mondjak inkább semmit.
    Szóba jöhet még a Panasonic NV-GS17 is, ami a Tescoban jelenleg 70.000HUF.
    Egyébként az általad említett Sony CCD-TRV238 videókamera többek közt a Budapesti (II, XIII,XXI) Euronicsban most csak cirka 50.000HUFért megvehető. Bár nemtom merre lax.

    Ajánlom figyelmedbe a [link] oldalt! Nagy segítség kamera vásárlás előtt.

    Panasonic NV-GS17:
    24-szeres optikai zoom, Pure Colour Engine, 1/6”-os, 800 000 pixeles CCD, Bõrhiba korrekció, 1,3mp-es Quick Start, Üzemmódválasztó tárcsa, Beépített LED megvilágítás, 2,5”-os LCD kijelzõ, USB 2.0 Full Speed (FS mód) komp., DV és AV kimenet, Webkamera funkció

    Sony HC17/19E:
    800.000 pixel felbontás, Továbbfejlesztett HAD technológia, Carl Zeiss Vario-Tessar objektív, 20x/800x optikai/digitális zoom, 2,5''-os színes LCD, Érintõképernyõ, Super SteadyShot kézremegés kompenzálás, NightShot Plus funkció éjszakai felvétel készítéséhez, Fehéregyensúly (auto/beltéri/kültéri/rögzített), PCM (12bit/16bit) audio rendszer, USB csatlakozó (továbbfejlesztett USB képátvitel), i.LINK (DV) digitális kimenet, Audio-Video kimenet, S-Video kimenet, Távvezérlõ

Új hozzászólás Aktív témák