Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolti900114

    tag

    válasz Stauffenberg #17074 üzenetére

    Köszönöm!

    Igazából ezzel legalább az irány megtalálásában már segítettél is. Azt persze magamtól is tudom, hogy ez a keret szűkös, nagyon szűkös.

    De épp ezért is írtam ide, nem sok értelmét láttam volna annak, ha megveszek valamit, nekem jelentős összegért, aztán rájövök, hogy nem tudja azt, amit kellene, amit szeretnék.

    Tudom azt is, hogy korosabb vázakat néztem, persze azért, mert ez az árkategória volt az, amelyben tudok gondolkodni jelenleg.

    Elsősorban webes megjelenésről lenne szó valóban, ahol a 800 pixeles szélességet se gyakran közelítjük, azonban az elvárt minőséget már kompakttal nem nagyon lehet hozni.

    Én alapvetően egy D80 + 18-135-ön gondolkodtam először.

    Ha a sportfotózástól most eltekintünk, és mondjuk áttérünk tárgyakra, autókra, motorokra, ahhoz mit lenne érdemes? Főleg statikus, beállított képek, autóknál belső térrel is. Egy-egy svenkelőssel.

    Ui.: sajnálom, hogyha elsőre sokak számára félreérthető voltam, és úgy tűnt, mintha én azt gondolnám, potom pénzért máris mindent akarok. Csupán tényleg nincs tapasztalatom, és sok fogalmam arról, hogy milyen területekre milyen felszerelés kellene.
    Tényleg tanácsért fordultam ide, ha a tanács az, hogy üljek a fenekemen és gyűjtögessek, az sem baj, csak szeretném tudni annak is a célját. Hogy mi az, amit érdemes lehet megcélozni, amire kezdjek félretenni. :)

Új hozzászólás Aktív témák