Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz madgie #39518 üzenetére

    (#39518) madgie

    "Pedig sajnos keveset lehet az ilyesmiről olvasni, mft számok meg felbontás a sarokban mindenütt van ezerrel, de ilyen szubjektív szerethető dolgokat max a lelkes bloggerek néznek meg."

    Komolyan mondom, néha nem értem a teszteket, mintha teljesen dilettánsok csinálnák őket. Portréobjektív teszt, f8-on, meg f11-en lőtt képekkel - ennek mi értelme van?

    (#39520) jozsef8

    "Valaki tudna nekem legfokepp csaladi es termeszet kepekhez egy jo minosegu gepet? Ar max 150 ezer."

    A Nikon D3300-at, vagy a Sony A58-at javaslom. Próbáld ki mindkettőt, bekapcsolt állapotban nézd meg a keresőjüket és döntsd annak alapján, melyik a szimpatikusabb.

    (#39525) Malanrion

    Az új gépek közül a Nikon D5300-at és a Sony A58-at javaslom. Érdemesebb ezeket venni, már csak a dönthető kijelző miatt is. A Nikon komoly előnye a jó áron elérhető, jó minőségű 18-105mm-es obi, a Sonyé (ez ízlésfüggő) a felhasználóbarát elektronikus kereső.

    (#39527) vassmate

    Nekem A6000-em van, azt most nagyon jó áron, 178 ezerért megveheted. Ez ráadásul nagyon jól tartja az árát.

    (#39547) 1501N

    MFT-re használtan kb. ugyanannyiba kerülnek az obik, mint Sonyra. 19 és 30mm-es Sigmák: 30-35 ezerbe kerülnek mindkét rendszerre. Az 50-es portréobi a Sonynál 60 ezerbe kerül, akárcsak az Oly 45-ös, míg a Pana portréobi ritkább és drágább.

    (#39556) Tin_Shield

    Nézd meg kérlek az ezüst A6000 fotóit - ami fémnek látszik, az fém is. :)

Új hozzászólás Aktív témák