Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MC Pite #17246 üzenetére

    tényleg gyorsabb, mint fw frissítés előtt, de még mindig határesetnek tűnik nekem...lehet megszoknám, de lehet, hogy idővel egyre jobban zavarna. a nex-6 af sebessége az, amivel már abszolút ellennék...az xf obikkal az a bajom, hogy nagyon drágák, és oké, max gyűjtögetek rájuk egy picit, de akkor már elvárnám, hogy ne kelljen kompromisszumokat kötnöm...a 14mm lehetne 10-akárhánymm zoom, a 60-as meg lehetne fényerősebb...egy picit riogat az is, hogy az exr raw-okot még mindig nem kezeli rendesen semmi asszem, jpeg meg nem érdekel...meg a focus peaking meg az a másik izé, mf segéd, amit nemrég említettél, és nagyon tetszett az ötlet nem vagyok most sem meggyőzve teljesen, hogy olyan jól működik, mint a nex-ekben. a napokban sikerült kipróbálni a nex féle peaking-et, és baromira bejött nekem, első blikkre aszondanám lemászott a kijelzőről, hogy hol az élesség :D
    na de ennyit a negatívumokról, amúgy a fuji számomra azóta álomgép, amióta megjelent az x-e1, x-pro1..csak ne lenne ennyi kompromisszum, ha már drága rencer...
    szerk: engem pont tájképeknél nem zavarna a manuál fókusz, állványról mindegy, a hegyek nem másznak el, portréknál viszont idegesít

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák