Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enton

    addikt

    válasz xman9 #90692 üzenetére

    Na ilyenem nekem akad, de kb ennyi is az összes előnye kb.
    Még megjelenéskor gyorsan vettem egerestől, sárga taktilis kapcsolós iso-sat.
    Végül-is nem szörnyű jószág, jó lenne kábelen tölthető akku de ehelyett van 2db-os aaa-s elem, ebből célszerű akkusat venni ami plusz költség megint csak, ha nincs épp felesleges már(fényképező,távirányító egyebek végett).


    Olyan 3 hónap használat után került elrakásra, hogy majd egyszer összerakom de azóta is így darabokban hever, de majd mostanság előveszem mert nem olyan rossz az azért, de az árát biztos nem éri meg, olyan 20e körül mondanám rá jó árnak többet nem adnék érte ha kellene egy másik.
    Kupakok terén space oldalon meg van lőve a dolog ahogy a képen is látszik magyar alfák ok, gyári kupakok kb kuka kategória, de legalábbis nem gépelésre lettek kitalálva inkább fotóalanynak.

    Rendeld neten 14 nap alatt ki tudod találni ez-e az a bill ami neked kellhet, van egy tippem hogy nem. Már a numpad kérdés is egy kicsit erre utal, de hát numpad van külön is azt bármihez lehet venni ha meg a bill meg végül is megtetszene és csak a numpad hiányzik.
    Nem is tudom miért nincsen még pop numpad loginak?

    Nem egy erős taktilis a taktilis kapcsoló de könnyebb ujjú embereknek ez is elég lehet.

    [ Szerkesztve ]

    "mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák