Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beri

    addikt

    válasz ---Lasali--- #7870 üzenetére

    Érzésre sokkal jobbak, ez tény, de kattognak veszettül. Most, hogy nem tudtam egy boltot találni, ahol be tudnának szerezni egy UK ENG Sidewinder X4-et, erősen gondolkodom egy mechanikus megoldáson én is. Csak a hangja tart vissza.

    eladó Aromamizer RDTA V1

  • Pantok

    aktív tag

    válasz ---Lasali--- #7870 üzenetére

    Próbáltam már, ha sokat gépelsz akkor 100%osan megtérülő befektetés. Illetve amúgy is, egy rendes márka filco, leopold, ducky, noppoo, topre, happy hacking még akár Das is 10+évig kitart változás nélkül (az én membrános logim 2 év után már érezhetően elváltozott a gyakran használt billentyűknél), jóval masszívabbak ezek mint a bill amihez az átlag szokva van.

    Mechanikus billnél tisztán érezhető (switchtől függően) hogy mikor történik a "bevitel", és ez nem a gomb lenyomásának legalján, profik akik órákat gépelnek naponta megtanulnak ezeken úgy gépelni hogy nem nyomják le az aljáig a billentyűt, csak a bevitelig.

    Ez mind szép és jó ugyebár, a feketeleves az a beszerzésnél jön:
    K*rvára nincs vagy k*rvára drága UK/DE/HUN beosztásba ilyesmi, európának nincs piaca erre.

    http://keyboardco.com/ innen tudsz filcot venni UK kiosztással (ami egyenlő a magyarral csak más felirat) csak az ár kicsit-nagyon sok.
    Ebayröl rendelhetsz olcsóbbakat de esélyes ott már csak US (kis enter, nincs Í betű) lesz.

    Ezek általában minőségibb dolgok mint a ricer cuccok, steelseries 6g2v/7g is mechanikus cherry black switchel jön amit a legrosszabbnak tartanak nálam tapasztaltabbak, razer cucc meg nem üti meg azt a minőséget hogy megérje a pénzt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák