Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elite.cs11

    senior tag

    válasz Ispy #81748 üzenetére

    Tény. Mondjuk az is igaz, hogy én 55 grammos lineárist használok, ami az átlagosnál nehezebb talán.
    És itt jött az elbaszás a részemről, hogy nem konkrétan redre gondoltam, hanem összességében a lineárisokra :D

    #81739 Apollyon: Ekkora összegnél és ilyen feltételek mellett azért kinyílik a világ. Ha hajlandó vagy elmenni 300 fontig, akkor akár custom boardok is szóba jöhetnek (bár lehet határeset). Mint pl a QK75, ami elvileg a kövi hónapokban lesz készleten pl Prototypist-nál (miután teljesült a group buy lehet venni megmaradó "extra" darabokat). Kérdés, hogy ez mikor és mennyi lesz.
    Mondták itt a keychronokat, pl Q1, ami szintén nem rossz minőségre, és olcsóbban megúszhatod azzal.

    de végül nem vettem semmit. Szerencsére, mert most már teljesen mások a preferenciáim
    Én egy ilyen mondat után inkább hotswap-es billentyűzetet vennék :)

    legjobb talán az lenne, ha lenne valami kit, amibe nekem csak bele kell dobni a switcheket meg a keycapeket
    Barebone-nak hívják ezeket (keychronnak is van), és az hogy kell e lubeolni a switchtől függ főleg. Azokat a macerás kenni, de lehet kapni olyan switcheket amik gyárilag is elég jól vannak kenve. Még a stabilizátorokat kell kenni, hogy ne legyen olyan rémes zörgő hangjuk, de ez megvan 10 perc alatt kb, bár attól függ.

    Ha PBT kupakot akarsz akkor olyat nézz ami Dye Sub eljárással készült, a double shot PBT keycap rendre ABS + PBT keverék, és nem fog úgy viselkedni mint egy rendes PBT.

Új hozzászólás Aktív témák