Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qisqaqas

    senior tag

    válasz kristof123 #19131 üzenetére

    Szep rend van :3 Nalam ekkora teruleten van meg egy forrasztoallomas, szerszamok, multimeter, probapanel, billentyuzet keret es egy halom kapcsolo, gumigyuru, keycap stb. Ja és billrugo is. :D

    Az a lepedo is takaros :)) Ha lesz nagyobb asztalom akkor szerzek valami hasonlot. Kenyelmes az olyan?

    Nekem meg megvan a kabel zsir uj allapotaban,csak sajnos az is megtort valamikor uton hozzam. Nem kuldtem vissza garira.

    Ha erdekel a harisnyazas, usb kupak kaphato, illetve paracordot tudsz venni katonai boltokban. Illetve nekem is van az utobbibol, vekonyabb kabelhez jo(vastagsagra olyan lesz mint az eredeti) es ha szepen mosolyogsz, metszek neked par metert. Ha ezekkel megvagy zsugorcsovel rogzited.

    Esetleg van ez.

    Tankraid: Arat nem irtal. :)) Az itteni embereket igyekszunk a mechanikusok fele terelni, ugyanis azok sokkal jobb keyboardok. Masik mecha billrol nem tudok hogy ilyen lenne. Olcsobb arkategoriaban meg nem mozgok tul otthonosan. :( Keresni kell. Ez?

    CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

Új hozzászólás Aktív témák