Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlaho

    aktív tag

    Megvan az első mechanikus billentyűzetem, Razer Blackwidow Ultimate Stealth. Egy napos használat után már kezdem érteni, hogy miért próbáltok mindenkit a mechanikus billentyűzet felé terelni.
    Mivel eddig csak magyar kiosztást használtam, féltem a US kiosztástól, de eddig az egyetlen "hátrány" a kis enter, ezt bizony szokni kell. Az ékezetes betűk feliratának hiánya viszont nem zavar, pedig nem tudok vakon gépelni.

    A billentyűzetről: az összeszerelés minőségére nem lehet panasz, nagyon jól össze van rakva.Ezt a Razer tényleg a játékosoknak tervezte, a gombok nagyon hamar érzékelnek. A világítás teljes fényerőn brutális, az én szememet bántja, de több fokozatban állítható, így nem probléma. A gombok hangja számomra egyáltalán nem zavaró, sőt, nekem kifejezetten tetszik. Szoftveres támogatás kiváló, tökéletesen testre szabhatóak a gombok.

    Igaz még csak egy napja használom, de aki teheti, próbáljon ki egy mechanikus billentyűzetet. Nem véletlenül ajánlják itt sokan a topikban.

    Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

Új hozzászólás Aktív témák