Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Tinkertown - Jövő hónapban jön az Xbox kiadás

    gp Az év végén valamikor Nintendo Switch-re is befut a végső változat, de utóbbihoz dátumot nem kaptunk még.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • !Overdose!

    őstag

    válasz e=mc² #55366 üzenetére

    A linkelt Civic-ek közül, csak a másodikkal (facelift-es) érdemes foglalkoznod, a többit felejtsd el. De ez a konkrét példány nekem nem szimpatikus és ezek nem is ennyiért szoktak menni. Amit Qru írt, hogy rohadnak az az angol (MA, MB, MC) kasznisokra pont nem jellemző. Ha konkrét kérdésed van a típussal kapcsolatban, akkor szívesen segítek. Az Almera és Primera szerintem egy kicsit olcsóbb összhatású autó. Utóbbival én is szemeztem, de nálam a Civic nyert. Japán vonalon esetleg körbenézhetsz a Corollák között is.

    W1: A TDi közvetlen befecskendezéses, a PDTDi adagolófúvókás. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is. Ha bővebben érdekel inkább keress rá, mert nem két mondatos téma.

    [ Szerkesztve ]

    Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

Új hozzászólás Aktív témák