Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Dare2Live #188168 üzenetére

    Nincs ám annak a mondatnak ott vége, ahol abbahagytad az idézetet. :D

    kisza25: Nem személyeddel van problémám, bár jó sok mindent máshogy látunk, ahogy eddig figyelgettem, de ez nem gond. Most azon akadtam fel, hogy nekem tényleg nincs ilyen nő a környezetemben, pedig ennek kapcsán igen utánagondoltam. Trehány, mocsokban élő, maga körül mindenből disznóólat csináló férfiból annál több. Ezzel együtt ez nyilván nem nemi adottság, hanem tanult viselkedés, jó kérdés, miért így alakult. Mondjuk mi párommal mindketten kínosan rend- és tisztaságmániásak vagyunk, kicsit túlzottan is, sőt, ő nálam is jobban, mindketten vezetünk, de nem mondanám, hogy jobban, vagy rosszabbul, az tény, hogy teljesen máshogy. Az utóbbi 10 évben mindkettőnknek egy apró parkolási balesete volt, mindkettő után rövid időn belül javíttattam a sérülést. Nekem ez normális, de rokonok, ismerősök között is ezt látom.

    Abban viszont egyetértek, hogy női tulaj nem előny, de nem kell átesni a túloldalra: önmagában nem is hátrány. Ne nézzük már le a nőket úgy általában. Ha valaki nem tud vezetni, az megintcsak nem nemi kérdés.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák