Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoza24

    senior tag

    válasz lajafix #8893 üzenetére

    dehogy,nagyon jó a kapcsolatom a faterral:) a szitu az ,hogy a húgomnak már lett véve egy kocsi,mikor kellett neki,nekem eddig nem volt rá szükségem...mostanában viszont elkezdtem nézelődni a használt autó piacon apámmal együtt,vegyünk vmit max 1-1,5 millából nekem is...addig nézelődtünk,míg oda lyukadtunk ki,hogy az eddig apám nevén lévő családi kocsit kapnám én meg,egy 2004-es Ford Mondeo tdci-t (130 LE/6 sebességes,120 000km),első tulaja vagyunk,mindig szervizelve volt,sosem volt gondja...átiratni pedig azért szeretné a nevemre,hogy ha netán vele történne vmi,akkor ne legyen abból öröklési vagy egyéb vita,hogy az ő nevén van,s osztódjon ennek a járműnek az öröklése...egyszóval így lennénk kvittek a tesómmal...szóval ezen agyalok,hogy mi módon lehetne kevesebbet fizetni,mert a vagyonszerzési illeték az már rendes tétel lesz...azt hiszem körülírtam a szituációt:)

    de engem is érdekelne,hogy akkor ez most ajándékozás témában is működne,vagy csak mint két idegen vagy hogy is van ez:)

    Forza Italy!

Új hozzászólás Aktív témák