Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Napfénysüti #1618 üzenetére

    amúgy mennyit eszik a jazz ténylegesen, mert fater hondáját (1,4 90le civic)nem bírtuk soha 7lityi alá vinni, teljesen mindegy volt, hogy hol és hogyan közlekedtünk és ezt mondom úgy, hogy 300000 van már belehajtva 12év alatt és mindig tele lett tankolva, tehát nem csak sacc/kb mondom(persze tudom, hogy azóta sok év eltelt, sokat fejlesztettek a motorokon, azért is kérdezem, hogy most hogyan is fogyaszt)
    amúgy én nem ajánlgatom agyon a ceedet(nem kapok tőlük jutalékot és minél kevesebb fut annál jobban tartja az enyém az értékét, tehát nekem nem érdekem, hogy mindenki ilyet vegyen), mint mondtam mindenkinek más az igénye és az ízlése, 3millából szinte végtelen variáció van autóvételre, az újtól a 10évesig, a fullostól a fapadosig, van akinek egy suzuki swift is kényelmes és tágas, de ismerek olyat aki most cseréli le a 2éves audi4-est mert kényelmetlen és kicsi, minden relatív :DDD ...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák