Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz Mágus2 #143541 üzenetére

    Igazad van nem olyan, nem kell hozzá az első karc, elég ha kigurulsz vele a kapun a szalonból és már 25-30%-al kevesebbet ér. Én sem klasszikus újat veszek csak 0km-eset. A szóban forgó a8-ba 405km volt egészen pontosan és 1.5éve gyártották amikor megvettem, de az audi ag volt a tulaja a briefben és nem volt még forgalomba helyezve, számomra így új volt, 1/3-ad áron a listaárhoz képest.
    A mostaniban meg volt 5e km 1évesen szintén audi ag-s autó volt hasonló áron , pont annyi volt mint az előző, csak ennek magasabb volt a listaára ezért jobb volt az arány, más kérdés hogy az eur régen 250 volt ennél meg 303. Így kisebb a bukó, mert sok év múlva ugyanúgy szart se fog érni ha 3x annyiért veszem akkor se ér többet. Állapot meg azért szépen lassan romlik, most 33700km-nél azért már nem olyan mint 5ezernél, akkor még új szaga volt. De működésileg alapvetően újszerű még. Ennél végre megbízhatóságról is lehet beszélni, semmi baja nem volt 2.5év alatt. A réginek meg egy rakás hibája volt az első 2 évben, az utána vált megbízhatóbbá sok évesen, 9 évig használtam 118e km-ig. Pont tegnap mentem vele egy kört, 173e km van most benne. Kezd azért baja lenni megint, de a motor/váltó és a főbb rendszerek jól működnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák