Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kartács

    aktív tag

    válasz DonMaster #124137 üzenetére

    És lehet tudni mikorra várható 1-2 hó vagy karácsony vagy jövőre?
    Csak mert 1-2 hó még nekem is mire ez aktuális lesz, tehát addig úgy is várnom kell.
    Újabb/drágább dolgot nem várok tehát maximum árcsökkenés miatt várok majd, ha jól láttam Vega csak jövőre lesz már tehát arra kár várni.

    VGA-ra +30k csak az Asusnál hogy 3 hűtős... annyit nem ér szerintem, VGA-t meg sosem húztam és nem is tervezek, de még utánanézek majd alapból Asus v FE lesz gondolom azoknak ugyanaz a hűtése kb, de utánanézek, bár több teszten is mondták, hogy semmi gond velük teljesen korrekt a hűtésük.

    Tápot 5-6éve kaptam egy barátomtól kb ingyen, tehát nem cserélem azóta nem is ment sokat, mert állt a gép.

    SSD-re maximim fotózás miatt venném a gyorsabbat, de annyira nem fontos az sem bőven jó lesz a sima is köszi, bár szerintem a Samsung 850EVO jobb akkor azt pártolom.

    :R

    (#124138) deja vu

    Jójó gondoltam, hogy nagyok az elvárások csak nincs akkora takaróm, olvastam, hogy jön majd ilyen monitor ezért is írtam, de annyiért...
    Kicsit még kezdő vagyok monitor ügyben most nézelődöm, olvasok utána, első körben egy ilyesmit néztem szerintem ez megtenné...

    Az a baj nem tudom mi lenne a jobb választás akkor fullhd-2k 144mhz vagy egy szimplább 4k-s monitor...
    De ennek még utána járok.

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

Új hozzászólás Aktív témák