Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz StarZ3r0 #11901 üzenetére

    BIOS-ban, Audio beállításoknál turkáltál már? Az egyes számú problémát lehet, hogy meg tudod ott oldani...

    A kettesben meg talán ez segít valamennyit:

    "Aztán, a másik nagy zajkergető az előlapi kivezetés: Sok, még márkás házban is az előlap felé vezető kábelköteg árnyékolása vacak, illetve az USB-hez olyan közel halad, hogy onnét sokmindent össze tud szedni a kimeneti fokozat impedanciájának függvényében. Ehelyett a hangfalrendszer dugója hátra kerüljön, vagy pedig legyen lezárva a vonalkimenet egy fülhallgatónyi ellenállással (30Ohm). Ezekkel az apróságokkal elég némává lehet tenni a legtöbb hangkeltőt, én nagyon régen hallottam olyan hangkártyát, amelyik átlagos embernek zavaró mértékű zajt produkál, de persze ez egyéni szint kérdése. Nekem is kritikus fülem van, de pl. a netezős vas ALC vackát sikerült úgy megcsinálni, hogy az ilyen üzemi zajok gyakorlatilag elvesznek a kimeneten a fehérzajban, csutkára tolt hangerőnél egy halk sistergésen kívül semmi más nincsen. Ilyen alapból nagyon cicergős hangkártyát nagyon régi alaplapnál hallottam utoljára."

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák