Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StarZ3r0

    tag

    Hello!

    Itt eleg offtopic lesz, de nagyon nem talaltam mas temat hozza, ujat meg nem szeretnek ezert nyitni.
    A kovetkezoben kernem a segitsegeteket.
    A most vasarolt konfigommal egy keves problemam akadt.
    A felallas egy ASRock B7M es egy Merch Alpha. Iponnal szereltettem ossze, nagyjabol oke is minden. Ket dologgal van problemam:
    1. Hogyan tudom azt elerni, hogy ha elore bedugom a fulest, akkor a hatso kimenetet elnemitsa?
    2. A masik pedig, hogy alapbol van egy kis alapzaja, sistergese, ami nagyon idegesito, plane, hogy sokat hasznalnam az elore bedugott fulhallgatot. Igazabol nincs otletem, hogy mi miatt lehet, de az alabbiakon gondolkoztam.
    a. Olvastam, hogy szedhet ossze zajt. Ennek tesztelesehez lehuztam a dvd irot es ket vinyot, csak az ssd maradt benn, ugy is fennall a jelenseg. Ezenkivul a egyik vastagabb kotet tapkabel pont mellette van elvezetve, ahol ra van dugva az alaplapra az elolapi cucc. Lehet ez a problema? (ezt meg nem probaltam, mert ahhoz ki kene vennem a vidkartyat, mert mindket kabel alatta van athuzva, marmint az a tapkabel, meg az alolapi audios cucc)
    b. Mivel win alatt bizonyos interakcioknal is elojon, mint pl. huzom egy ablak gorgetosavjat, igy feltettem a gyari realtek drivert, de annal is ugyanez van.
    c. Megneztem, hogy jol csatlakoznak-e a kabelek az elolapi panelba, de jol van minden ott.

    Szal fogalmam sincs, hogy mi lehet a gond. Legyszives adjatok tippeket.

Új hozzászólás Aktív témák