Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sasfióka

    csendes tag

    válasz Skylark #8 üzenetére

    A BD7II-nek nem a kondija, hanem az IDE vezérlője szállt el (azaz az IDE1) az IDE2 még ''elvben működik'', de az IDE1 valamiért rövidre zárja a lapot, aminem meg ugye nem örül a táp (lelövi a gépet) :)

    Azt nem mondtam, hogy én nem vagyok Overclock-mániás, szóval nekem jó, ha a proci 2,0GHz@2,0GHz-en :) ketyeg. Csak tudjam, hogy egy stabil, jó lap van alatta (mert az nekem tényleg fontos), meg ha úgy adja kedvem és lehetőségem, akkor kicsit tudjak rajta tuningolni, pl. proc+ram terén.

    A Canterwood-os topicot olvastam, hát igen. Nekem nem is biztos, hogy szükségem lenne tulajdonképpen rá. Viszont az IC7-G-vel én is szemezek, az jó választás lenne számomra is, csak tényleg nem tudom,h ogy kapni-e szerény kis hazánkban. Szóval ha valaki tud róla valamit, azt megköszönném. :)

    Amúgy pedig köszönöm minden hozzászólónak a segítségét, illetve várom a további ötleteket (tegyük hozzá azért, hogy tény, ami tény, nem jellemzően lehet ''dúskálni'' a választékban, igaz akad innen is egy-egy, onnan is egy-egy :) )

    SF

Aktív témák