Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyonyoruwok

    tag

    sziasztok
    a napokban hirtelen felindulásból megvettem az álom budget-alkalmi-gamer pc-m első építőkövét, egy G.Skill Aegis 3200mhz 16gb kitet, mert nagyon olcsó volt épp, úgyhogy már nincs visszaút. most szeretném lefixálni az alaplapot. egy Ryzen 1600AF-el szeretném majd használni, amit sok év múlva esetleg cserélnék egy 3600-ra, vagy 4600-ra akár, ha majd úgy ítélem meg, hogy vga-ban is érdemes továbblépnem, ami terveim szerint egy 5500 XT 4gb lesz. tuningolni nem szeretnék, megelégszem a gyári boost-tal, de a ramot mindenképp szeretném 3200-on járatni. ez nem is tudom, tuningnak számít-e, sok éve nem pc-zek.
    az itt ajánlottak közül az MSI B450-A PRO MAX szimpi, bár árban ez már a nagyon max, amit szívesen ráköltenék. van esetleg valami ennél barátibb árú választás, vagy ezzel járnék a legjobban? csak megbízhatóságot, stabil működést keresek, semmi extra.
    ATX-ben gondolkodom, őszintén nem tudom, érne-e bármi hátrány egy mATX lappal
    egy Samsung 500gb 860 evo sata 3 ssd lenne még benne
    és jelen állás szerint egy Zalman Z7 Neo házban
    egy Gigabyte PB500 táppal megtámogatva

    talán kicsit sokat rizsázok, de remélem kihámozható a lényeg. köszi előre is

    Sony A6000 | iPhone 12

Új hozzászólás Aktív témák