Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz plömplöm #5795 üzenetére

    +Khelben: mivel eddig egyikőtökkel szemben sem engedtem meg magamnak hasonló hangnemet, elvárható lenne hogy ti se tegyétek. Itt eszmecsere folyik, nem szardobálás.

    fogadjunk hogy te leszarnád azzal hogy
    Nem tudom hogy jössz ahhoz hogy megjósold én mit fogok tenni. Maradjunk annyiban hogy amíg az ember beköti magát, mindegy miért teszi. Én semmiképp sem azért hogy jobb legyen az általam eltartott kórháznak vagy a nekem kárt okozó félnek.

    okos... mert ugye ha nincs bekötve az öv akkor sok autó inkább el sem durrantja a légzsákját, tehát arról beszélünk hogy öv+légzsák vs. semmise
    Professzor úr, magán kívül mindenki hülye. Más azt sem érti meg amit írok, miszerint nulla sérüléssel nem lehet még öv+légzsákkal sem megúszni egy olyan balesetet ami különben halálos. Túl lehet-e élni? Sokkal nagyobb valószínűséggel.

    Khelben: hány ember mesélhetne erről, akik kiestek a kocsiból az meg átgurult rajtuk...
    Sajnos gyanítom ezek közül már nem sok. Azokkal ülnek egy asztalnál akik azért haltak meg mert nem tudtak időben kiszállni az autóból az öv miatt.

    neked lehet. meg a többi ősmagyar gondolkodónak.
    Most kérdezzem meg tőled is hogy hogy jössz te ahhoz hogy engem kategorizálgass? Hány hozzászólásomban írtam már le a véleményemet a sok paraszt szabálytalankodóról és hányszor írtam le hogy támogatom azokat a kezdeményezéseket amik némi reményt adhatnak valamilyen pozitív változásra? Ezzel szemben hányszor írtam azt hogy mocskos szemetek monnyanak le, ez igazságtalanság, hányszor írtam azt hogy én ilyen meg olyan szabályokat szegek meg? Te csak ne vegyél engem egy kalap alá azokkal
    nézz körül az országban, az ilyen felfogás miatt van ott minden, ahol. ami közös dolgunk, az le van szarva, arra nem kell vigyázni/spórolni. közlekedsz a csilivili autódban a hányingerig szemetes utak mentén, mert azt mindenki leszarja, hogy a kocsiján/házán kívül mi van, csak benn ne legyen szemét. ésatöbbi, sorolhatnám estig.
    akik így gondolkodnak. Felszóltam azok ellen is akik a regadót kerülgetik vagy más módon vesznek ki pénzt az állam zsebéből (illetve nem teszik bele mert úgy gondolják jogtalan, ezért nem kell). Ne csak írj, olvass is.

    (ne, ne írd be, hogy te sose szemetelsz.)
    Pedig így van. Azt írok amihez kedvem van, nem fogok engedélyt kérni.

Új hozzászólás Aktív témák