Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    Én nem csak írok, tényleg rohadt sokat pályázok, kb 1,5m km van mögöttem, de lehet több is
    Évi 130e km is volt sokáig
    3szor keveredtem vészhelyzetbe, mármint "kupac" végére, vagy állt le a motorvezérlés 130-nál belső sávban
    Mindig megjegyezte aki épp mellettem ült: ezt hogy vezényelted le?
    Hát úgy, hogy fék közben tükör, mögöttem ki jön ezerrel :(, merre lehet menekülni?
    Amikor leállt a motor éjjel, akkor már én is parásabb voltam, azt néztem, hol a legszélesebb a padka, és a legalacsonyabb az árok, és közben mondtam a feleségemnek, ahogy megállunk kiszállsz a gyerekkel a jobb oldalon, és húzol a vadvédelmi hálóig. Miért? Kérdi
    Mondom mert ha egy kamion mögöttünk tarol, akkor kampeca. Volt valami tanulmány is, hogy hány perc átlagban a leállósávban állás esetén míg meg nem lepnek
    Persze 5 percen belül mögénk állt egy rendőr, és elvitte a családot a köv pihenőig

    De! Ködben általában addig megyek "gyorsan" míg előttem látok lámpákat. Ha nem látok, nem megyek. Akkor ha kell 60-80
    Volt, hogy még autópályák előtti időben jöttünk komáromból szegedig haza 6,5 órát(2,5helyett).2 szaggatott vonalat láttunk magunk előtt, pedig egy top class hella ködös volt elől. Lakott területen 80-al, mert a lámpasorból láttuk merre az út, kint országúton meg 25-30 már száguldás volt :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák