Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    Épp az előbb akart leszorítani egy pözsós kombis nő, jövök Szentmártonkátára, elől egy kamion, mögötte a nő, mennek 75- 80-nal én meg utolértem őket 95-tel. Elmegy a szembejövő, tükör, index, előzök, már a pözsó mellett jártam, mikor csak úgy gondol egyet, tükör és index használat nélkül kirántja a kormányt és engem szorít a bal padkára. Fék, duda, igyekeztem ott maradni ahol nem halok meg és nem töröm össze a kocsit sem, szerencsére nem lett nagy baj, bal kerék a padkán (jó hogy nem volt felázva és egy szintben volt az úttal, ha nem ilyen, simán az árokba fordulok) a pözsó behajtotta picit a jobb tükrömet, a tükör műanyag széle meg odakarcolt egy 40centis csíkot a pözsó jobb hátsó ablaka alá... Erre dobott egy vészvillogót, és ment dolgára, előzte a kamiont... Aztán utána mentem, 5-6 km után utolértem, megelőztem, integettem, hogy álljon már meg icikepicikét, mondanék pár kedves szót, megállt, ki se szállt csak résnyire engedte az ablakot. Elmondtam neki, hogy szálljon ki nyugodtan, nem akarom bántani, csak megkérném, ha már van az autóján 3 db tükör, meg körbe indexek, használja már, nem szeretném se magamat se a kocsit összetörni.... Remélem tele lett a bugyogója és legközelebb figyel majd.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák