Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jadro

    veterán

    Mai, "nem tudom hogy sírjak vagy nevessek" szituációm: Aki esetleg ismerős errefelé, Pécs Ybl M út és Építők útja kereszteződés. Az Építők útja - ezen jöttem én - vége egy Y-ban végződik és úgy fut bele az Ybl Miklós útba. Az Y jobb felső szárán jövök ki rendesen, a behajtás meg ugye a bal szárban történik. A két felső szár közötti táv olyan 20 méter. Kanyarodnék kis ívben jobbra, de jönne befelé egy rémült arcú csajszi valami Pözsó féleséggel. Ő is abból az irányból jött, amerre én mentem. A helyzet nem volt olyan veszélyes, mert jó nagy ívben fordult rá a szembesávra. A feje volt a legérdekesebb. Nem nagyon értette hogy mi van, de érezte a zavart az erőben. :DDD Ennek ellenére mondjuk szépen folytatta a manővert és mögöttem el is ment tovább. Kb 50 méter múlva érnek össze a sávok, gondolom ott elkezdett derengeni neki valami, maikor baloldalon találta magát. Mondjuk simán kinézem belőle, hogy körforgalomban is bemegy szembe, mert ha balra akar menni, ugyan minek menjen 3/4-et körbe. :D

    Ez a körforgalmas eset nem is olyan régen megtörtént Pécsett a 6-os út kivezető szakaszán a Pécs tábla előtti körforgalomban. Lett is belőle csatt.

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák