Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Lauda #23230 üzenetére

    -1 e34.tényleg szépen nézett ki előtte.kb szétcsavarodott az egész tuti nem 50nel ment.tk.

    bmw001>>szégyen amit csináltál.utolso utáni emberek köpik be a másikat.emberileg=0.nem tom te mit szólnál téged is valaki heppből felnyomna mikor az agyondícsért 28ivel 240nel mentél.és -1 jogsi -300k után még lehet sittre is vágnának, jot röhögnél magadon ugye? :DDD .megérdemelnéd egyszer összeakadj valakivel az uton aki jol helyre rak minden téren.de ami késik nem mulik.mindenkit utoléri a sors ahogy a mai károd is mutatja.neked nem kéne más csak 1 borulás 200nál maradj életbe.utána majd meggondolnád....
    a xarozásodat meg már nem veszem fel.mert egy elszállt sznob vagy.öregbíted a fajtád rossz közhírét.én tudok vezetni, te higgy amit akarsz.és amugy sem értem hogy kerül ide az én autom.mikor az egy ujabb japán 1.8as motoros auto volt akivel volt az affér

    Kezd egy olyan sejtésem lenni Tibi666 példája vagy te is csak rutinosabban csinálód. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák