Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ear001

    addikt

    válasz t72killer #78331 üzenetére

    Miért ásná el? Az Oly viszonylag kicsi játékos a piacon, szemmel láthatóan rés és rétegmodellekkel jön. A MkII is ilyennek tűnik, más kérdés, hogy én pont egy olyan réteg vagyok, akinek pont bejöhetnek az újítások.

    A PDAF tényleg jó, de azért nem felejtsük el, hogy az Oly fókuszrendszere igen ütős, meglepően gyorsan mozgó dolgokat lehet úgy fotózni, hogy nem követő üzemmódot használsz, nem mondjuk 3-4 képes sorozatot és ilyenkor két expó között tud élességet állítani a gép. Ember(ek) fotózásnál meg ott az elég ügyes arcfelismerő, ami egy csomó helyzetben legalább olyan jó, mint a követő autófókusz, vagy jobb.

    Jó volt kipróbálni az E-M1 PDAF-jét, de azért az E-M5-öt nem dobtam duzzogva a sarokba utána, mint használhatatlan vackot. Papíron persze ásatag vacak a másikhoz képest ilyen téren, de a valóságban aki egy kicsit ért a fotózás technikájához, tudja mit hova kell és érdemes tekerni, nem így éli meg. Aki meg azt mondja, szedjem ki a képeket a csillió kás videóból, annak meg mindegy. ;]

Új hozzászólás Aktív témák