Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz Mercutio_ #14842 üzenetére

    jah nyilván ezt mondjuk úgy illett volna, hogy na akkor emberek aki bújt aki nem mondjuk 4 év múlva ez lesz (vagy elkezdjük csökkenteni most, de több lépcsőben). az elvvel értek csak egyet, a hirtelen bevezetés nyilvánvalóan fos. de mint ahogyan már többször is volt róla szó 1 választási ciklus az abszolút maximum, amiben bárki gondolkodik politikailag, így ezek sajnos így mennek :(

    egyébként az a vicces, hogy az utóbbi években néha szóba került, hoyg mire a gyerekeim egyetemre mennek, már biztosan fizetős lesz a felsőoktatás, mondtam ezt én különböző embereknek különböző kontextusban.általános vélekedést nem taglalnám :C hozzáteszem még nincs gyerekem, tehát mondjuk 20-30 év múlvára gondoltam az utábbi 2-3 évben. hogy a topiccímhez is visszakanyarodjunk pontosan a mire tegyünk félre kérdéssel kapcsolatban merült fel ugye.

    egyébként unokatesóm mesélte, hogy amikor ő járt egyetemre 2 egyetemi szakkal úgy hogy mindkettőn igencsak a mezőny elején volt, pont 1 kiló kenyérre való maradt az ösztöndíjából a tandíj kifizetése után :C

    Ringman: ja most is kell fizetni, csak kb. a 1/10ét amibe kerül valójában.

    [ Szerkesztve ]

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák