Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz Tapsi #100465 üzenetére

    Ha beakarnék fektetni akkor nyílván utánaolvasnék, megnézném a cég kimutatásait, etc. De egyébként egy globális cégnél felsővezető, és ez a globális cég ajánlotta fel hogy szerezzen kamionokat+sőföröket és munkát meg ad rogyásig, mert ő maga sem bírja (adott depóból)

    A generálkivitelezésről meg annyit, hogy nem azt mondom, hogy értek hozzá, de ezt a házat végigvittem, meg a mellettem épülőt is teljesvégig. Szerinted a kivitelezők hogy lettek azok? Sima vállalkozók akik elkezdték egyszer. Ritka mint a fehér holló amikor építészetből jönnek. Ha most lenne egy üres telkem itt a környéken tuti tudnék rá úgy házat építtetni hogy a ház is jó és pénz is lenne a végén belőle. De így hogy nincs azért jóval nagyobb rizikó, hitelre meg aztán pláne.

    Ja és nem vagyok vállalkozó, voltam az is de nem annyira jött be az életmód, most nagy cégnél vagyok mint alkalmazott.

    Ja és pont a fuvarozásban és annyira döglődik a piac hogy eddig 24%-al vagyunk többletbe mint 2022 Q2, pedig az már covidból ébredő ágazat vol.t

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák