Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee

    őstag

    Sziasztok!

    Egyszer volt egy 124 2.6 - hat hengeres benzineses Mercim amiből gyakorlatilag szerelem lett a márka felé!
    Aztán gazdasági kényszerből 9 évig nélkülöztem a márkát.
    Most újra beléptem, igaz már kicsit kissebb kicsit újabb típusba!
    Ha más nem, legalább újra válság közeli állapotba tudom magam tenni :)) Persze ez nem áll fent szerencsére. Ennyire felelőtlen nem lennék!
    Szóval 2005 C 180 kompressor, automata. Sajnos "csak" a classic felszereltség.
    Valahol még ebben is érzem azt mint annó amikor az első Mercimet hajtottam, megszerettem.
    Remélem ha gondos gazdája leszek akkor feleslegesen nagyobbra nem rúgnak majd a fenntartási költségek sem!

    Valakinek valami jó szervízese a fővárosban aki ért ezekhez is és át tudná rendesen nézni? Csak egy állapotfelmérés ,mert látszólag, eddig minden rendben van vele!
    Akkuból milyen teljesítményűt érdemes használni? Igaz ez már késő mert már beszereztem egy Exide Premium 77 es akkut. A benne lévő 74Ah volt Mercis/Varta de nem bíztam benne (kicsit köhögött egy reggeli hideg indításnál) és viszonylag sokat állok vele egy helyben napokig is akár. Nem szeretnék meglepetést egy hosszabb hideg hullám után.

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    D-day 2002-01-04 01:54

Új hozzászólás Aktív témák