Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireShadow

    senior tag

    válasz Szten Márs #4725 üzenetére

    miért közröhej mi a baj azzal? nem azer veszem mer az van rairva hogy 10.1
    az csak kellemes plusz de mostmar mindegyikbe ilyen 7-8+ van akkor miert baj hogy ebbe meg 10? szarabb a minösége mint egy régi 5mp-snek? felbontasban(pl szélesség, számmal) tenyleg nem sokkal nagyobb de területileg részletgazdagabb a kép vagymi

    szeretem a nagy látószögöt de nem értek ezekhez a mm értékekhez egyaltalan :B
    csak azt tom hogy ha viragot fotozok akkor minel kisebb blende kell hogy a háttér kellemesen elmosott legyen.. ha mar viragrol van szó.. kicsit fura a 6cm minimal makró de eddig egy 10centissel is elvoltam
    de az ilyen profi fotos szakkifejezesek h iylen objektiv olyan stb az egyelöre nem érintett majd ha lesz sokpénzem veszek olyan 2kilós canon eos akárhányasat aztán hű :DD
    lehet meglepö de fotoztam en 10eve tükörreflexes okossággal, meg cserélgettem objektiveket is (hű) csak nem követtem azok utjat inkabb megmaradtam a kompakt cuccoknál
    de nekem pont megfelelö amit ez tud

    csak azért kérdeztem hogy van-e vmi buktató pl a touchscreen elhasznalodik, (SE k750 telóban a joystick pl tönkremenö alkatresz) vagy felépitésileg van-e vmi gyengéje ami könnyen romlik, leejtéstöl egyböl meghal-e (istenments h leessen de megesik legjobb csaladban is :O )

    kösz

    [Szerkesztve]

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

Új hozzászólás Aktív témák