Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz vzsryl #27687 üzenetére

    Arra is válaszoltam.

    "vannak Teapo primerkondival is [nem mond ellen a CapXon primerkondinak - primer puffer - nagyfeszültségű elkó - PFC kimeneti kondi, stb. Nem csak CapXon primerrel szerelt SuperB-ek szaladgálnak], 3 év után lassan azok is szállingóznak, persze ott nem a primer kondi hal meg [egy SuperB 460 az évek múltával nem csak CapXon primerkondi miatt halhat meg, hanem más, általában a supervisor]. A szekunderen is elég jól teljesítenek a CapXonok [tehát nem általánosságban baj a CapXon, csak ha egy konkrét fajta és gyártási idejű van a nagyfeszültségű bemeneten]."

    Nem mondtam neked ellent, csak kiegészítettem azt.

    A Bluestorm II 500W meg 500-60GLN béllel van, azzal nem voltak szériaproblémák.

    Ha már az elnyűhetetlen táp, GPS széria szóba került, meg a Bluestormok is emlegetve vannak, akkor hadd emeljek szót a legelső Bluestorm emlékére: FSP ATX400-60THN-P. Tán még a GPS-nél is strapabíróbb.

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák