Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz chosa921 #26505 üzenetére

    Egyiket se! Kuka.

    (#26507) pelda10: Ha nem alsótápos a ház, akkor inkább egy CTG-450-80P(B), alsótápos házba meg ne sajnáld a kis többletet a CTG-500-80P(B)-re. Az iArena széria nem a legjobb.

    (#26504) GrG1210: Nem rossz a CX500 v2, a konvigot elbírja, két PCIe csati, hosszú kábelek. De az Aurumhoz képest jóval alacsonyabb minőségű és hatásfokú.

    (#26503) nagyadam19: CTG-450-80P(B) a legolcsóbb, ami magabiztosan meghajtja, igaz a 400W-os kistesó is elég. Átalakító kell majd az egyik PCIe csatihoz molexből, de ez nem gond. Ha van rá nagyobb keret, akkor javaslunk valami extrábbat.

    (#26496) aleister: Nem tudod megcsinálni, mert a molexek egy ágon vannak, és arra megy két átalakító. A leglogikusabb elrendezés: fix köteges PCIe csati az első VGA-ba, moduláris PCIe csati a másik VGA-ba, egyik vezetékkorbácson levő molexből átalakítva az egyik VGA maradék csatijába, a másik molex vezetékkorbácsból meg a másikba. Ez így kellően szimmetrikus terhelést ad a tápnak, figyelembe véve, hogy még a CPU is kajál az ATX12V-on.

    (#26484) drahotab: Kiváló táp a GPS XXXAB széria, de a 12V-os ága a táp összteljesítményéhez képest alacsony (az akkori igényeknek megfelelően). Védelmei korrektek, és kifogástalanul beállítottak, hatásfoka 75% körüli, ami nem magas, a mai tápos mezőnyben a megbízható tápok sorának vége felé kullog. Ventije a magas hőterhelés miatt nem halk. Én amúgy nagyon szeretem a GPS szériát, nem spórolós a felépítése. HD6850-nel még akkor is megbirkózik, ha a legizmosabb Sandy Bridge E, Phenom II X6, vagy Bulldozer van mellette. Én GTX480-at is meghajtok GPS500AB-A táppal, megy. De ott már a teljes terhelésen szalad szegénykém.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák