Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz MeGabee #84894 üzenetére

    aki keveset telefonál, de adatkeretből már többre van szüksége, mert sokat netezik a telefonon, annak a legolcsóbb díjcsomagok valamelyike + bővítő a gazdaságosabb megoldás, ezért is jó úgy, ahogy van.
    továbbra sem csak a gyors sebesség fontos a 4g/lte esetén, de ha már a sebességnél tartunk, akkor a leglomhább, 10 Mbps korlátos 4g/lte mindenhol annyi lesz, mert sok tartalék van a hálózatban, amíg a 3g a terheltebb cellákban nem ritkán esik le annak a töredékére, ráadásul olyankor a válaszidő is megnő - az még bosszantóbb lehet, mint a lomha tempó -, 4g/lte esetén az is jobb értéket produkál.
    a szolgáltató nem teszi csak úgy közzé, hogy hol melyik frekvencián/csatornán szór, és mivel nem vagyok szolgáltatós illetékes - bár azok közül sem mindenki tudja -, ezért sok helyen én is csak úgy tapasztalom meg, hogy ránézek a telefon szervizes menüjére - ezért kell olyan telefon, amelyik mindegyiket tudja, úgy nem kell azon agyalni.

    kérlek, mondjatok inkább jó kétkártyás (dsa) telefonokat, mert ezzel a területtel sosem foglalkoztam igazán, de a páromnak jó lenne egy, hogy ne kelljen mindig két telefont (privát és céges) hurcolásznia.
    maximum 5" környéki - fölfelé ne nagyon - kijelző, jó akkumulátoros üzemidő, viszonylag jó kamera és minden szükséges 4g/lte frekvencia/csatorna kezelése, más elengedhetetlen kritérium nincs, egyéb tekintetben a kompromisszumkészség adott.
    tudnék néhány jó típust, de azok már túl nagy, 5.7" kijelzős telefonok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák