Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz Viktoár #65369 üzenetére

    A 630-ra úgy kell tekinteni, mint az 520 utódjára. Az 530 az 520 elődjének felelne meg.

    Ami az előrelépés a 630-nak az 520-hoz képest:
    -picivel jobb kamera
    -nagyobb kijelző (ezért gyengébb pixelsűrűség)
    -jobb üzemidő
    -jobb SD kártyát rakhatsz bele
    -Gorilla Glass
    -Újabb készülék, tovább kap szoftverfrissítést (legalább is az 520 már nem nagyon fog kapni).
    -többféle színű hátlapot vehetsz hozzá

    Amikben nem vagyok biztos:
    -jobb összeszereltség (az 520 az nagyon szenved ilyen téren)
    -gyorsabb processzor (ha az 520 kapott volna még 0,2 GHz-et akkor nem lennének szerintem gondok a sebességével)
    -clearblack kijelző technológia (valahol írja hogy a 630 tudja, valahol nem írja)
    -teljes navigáció (az 520 alapból csak belföldön navigált, de a frissítés óta úgy halottam megszűnt a korlátozás)
    -kevésbé melegedő készülék a korszerűbb SoC-nak köszönhetően (az 520 közepesen meleg volt a kamera környékén ha nagyon pörgetted)

    Az 520-ban van szenzor ha telefonálsz kikapcsolja a kijelzőt, a 630-ban nincs, de tudtommal ezt szoftveresen oldották meg. A 630 oldalán nincs külön gomb a kamerához, az 520-on van egy többfokozatú kapcsoló, amivel tudsz zoomolni is (kivéve ha rosszul szereled fel a hátlapot mert akkor beragadhatnak a gombok).

    Hirtelen ennyi jutott eszembe.

    LINK 1
    LINK 2

    [ Szerkesztve ]

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák