Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Nokia 3210 - felélni az örökséget

    ma A HMD ismét elővett egy klasszikust, hogy újra kiadják. De ismét csalódás lesz azoknak, akik az eredeti modellt is használták. És lehet, hogy másoknak is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz w333 #61642 üzenetére

    Biztosan elég lenne, de nem tetszik ez a telefon.

    cs.zs.: 90-ért viszont van új alma (4s), kérdés, hogy megér e ennyit egy kb 4 éve piacra dobott telefon. :)

    agabe: Köszönöm a tanácsokat, az 5s nekem is tetszik, ha nem lenne ilyen drága, valószínű azt választanám. Viszont a 4s tényleg öreg már, ha jóval olcsóbban kínálnák, akkor lehet azt venném, de ennyiért sokallom. Egyébként nekem alapvetően semmi bajom az apple termékekkel, csak az árazását tartom felháborítónak, pláne Magyarországon. Évek óta az megy, hogy jön az új iphone, a régi ára nem csökken hanem az új lesz egyre magasabb. Most már ott tartunk, hogy a 6-os 300 ezerről indul!! :Y
    A 128 gigás közel 400 ezer!!
    Tegnap nézegettem a telefonokat a mammut-ban, áll mellettem egy kb 15 éves kislány, meg az anyukája és ott perkálta ki az orrom előtt a 170 ezret egy 5s-ért. Mi a fenének egy 15 éves kislánynak 170 ezerért telefon?

    Valószínű megveszem a galaxy s4-et, az tetszik kinézetre is. Remélem nem fogok benne csalódni. :)

    Ja még egy kérdés! Én elég sokat használok bluetooth hangszórót zenehallgatásra, az iphone hangminősége és az androidos készülékek hangminősége között lehet különbség? Gondolok itt arra, hogy mondjuk az iphone-nak jobb a zenelejátszó szoftvere, ezáltal szebb hangot küld a hangszóróra.
    Egyébként ebből következik az is, hogy az nekem hátrány, hogy nincs microsd az iphone-ban, mivel elég sok zene van a telefonon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák