Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pit stop

    addikt

    válasz GaborGh #56987 üzenetére

    P6 a lehető legrosszabb választás három közül. Nem mai darab, így frissítést már nem nagyon fog kapni, a legutolsó szoftver amit kapott nem túl jól sikerült. E mellett van benne egy saját gyártmányú kínai proci, ami miatt szintén nem ajánlanám. A kijelzője kifogásolhatatlanul szép, de a belbecs az messze elmarad. Van rá MIUI? Csajnak lesz... ő nem fog romozgatni :W
    One mini 2 egy elég jó telefon, csak ahogy írták ahhoz képest, ami hardveresen benne van túlárazott. Ha nem akartok rá túl sokat költeni annyira, de mégis normális vassal, normális támogatással, egy szép és jól szoftverezett készülék kéne, akkor jó választás lehet.
    Z1c hardveresen oda-vissza pofozza mindkettőt, szoftveresen szintén sokáig lesz támogatva (gyárilag...), és ami kis méretbe belezsúfolható egy telefonba technikailag az benne van.

    Csajnak lesz, és tapasztalatból tudom, hogy ránéz - neki az tetszik -> az kell. Az hogy a belbecs milyen, vagy pár hét után azzal fog csapdosni, hogy valami miért nem megy az már más kérdés. Mindegyik felsorolt készülék van több színben, ajánlom nézzétek meg úgy is.

    [ Szerkesztve ]

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

  • #73596160

    törölt tag

    válasz GaborGh #56987 üzenetére

    A P6 egy nagyon szerethető, kifejezetten minőségi telefon, de a desing-nak van pár hátránya is. A 6.2 mm miatt elég zsúfolt a belseje, és mindent a lehető legvékonyabbra terveztek. Vigyázni kell rá, mert sérülékeny. Kerülni kell a fehér típust, mert valahogy annál kiemelkedően több hiba jelentkezett, ami valószínűleg gyengébb anyaghasználat miatt következett be.
    Én extravékony kemény tokban tartom, de így pont a lényege, a szépsége veszik el. Enélkül a pár leejtés elég csúnyán meglátszódna rajta.
    Én nem tartom női telefonnak, mert az a tapasztalatom, hogy a férfiak jobban vigyáznak rá, és erre kell is.
    Női telefon az iPhone. :D

Új hozzászólás Aktív témák