Keresés

Hirdetés

  • Az LG elengedi a feltekerhető tévéket

    ph Nem tudták lenyomni a gyártási költségeket, kevés fogyott belőle, drága maradt.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevewonder

    aktív tag

    válasz w333 #41148 üzenetére

    Azért szerintem egészítsd ki azzal, hogy mondjuk 60k feletti droid, mert ami alatta van az lassú és körülményes a wp8-hoz képest. Egyik sem olyan folyamatos, mint a win. 4magnál már más a tészta, de annak meg is kérik az árát. 2magos 1.2-esek nem igazán rúghatnak labdába mellette. Más kérdés, hogy a kezelőfelület tetszik vagy nem. Alkalmazások terén, normális felhasználás mellett nincs különbség. Minden megtalálható mindegyikre.
    Vettünk most kíváncsiságból egy kicsi 520-at , mert sokan dícsérték és lementem hídba amikor megnyomkodtam. Közel olyan gyors, mint a htc one-om. Nyilván nem kell rajta játszani(egy telefon nem is arra való) és csodát várni, de használhatóságban hirtelen nem éreztem a 4x árkülönbséget. Plusz öröm volt, hogy például nem kellett 10igo-t leszednem hozzá, hogy az egyik normálisan működjön :DDD Nem nagy durr a gyárija, de működik röccenés nélkül.
    Na off vége

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák