Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pit stop

    addikt

    válasz Dhampir #29457 üzenetére

    Jártál már Cordon-nál? Nekem többször volt szerencsém hozzájuk. Úgy van kiplakátolva Samsung mobil szervízként mintha egyedüli szervizük lenne... - pedig tudom én is hogy nem így van. Amikor ott voltam adtak is le előttem Samsungot, meg láttam szervízre várók között is.
    Samsung Camponában és Allee-ban lévő szervízében is jártam, úgyhogy velük is van személyes tapasztalatom.
    Még sok hsz.-el ezelőtt egyébként pedig ugyanezt írtam: a hazai szervízeknél mindegyiknél vannak rendkívül rossz (és jó) tapasztalatok, így őket inkább egy szintre tenném. Ennél rosszabb viszont mikor nincs itthoni képviselet.

    (#29456) GLOCK34: HTC saját partnerrel dolgoztat, meg Nokia ha jól tudom nem Cordon-os. Másról nincs infóm.
    Valaki, aki jobban bennevan Cordon-ban és hátterében itt fórumon azt írta, hogy nemzetközi szerződése van Cordon-nak régióra gyártókkal - szóval Magyarország csak morzsa. Ami lényeges piac, valószínű a gyártó saját javítóbázissal van jelen és/vagy jobban körmükre néz. Nagyon sok éve vannak már itt, nagyon sok nemzetközi partnerrel - nem valószínű hogy változás lesz tekintetükben.

    [ Szerkesztve ]

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Új hozzászólás Aktív témák