Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz w333 #134967 üzenetére

    Sziasztok!

    35k huf vagy alatta milyen okostelót ajánlanátok? Tudom ez a legalja kategória, de anyumnak próbálnék kezdő telefont, hogy kicsit beleszokjon a "video telefonálásba" (messenger, skype, viber..... akármi), böngésszen mobilon, a kanapén ülve, illetve fotózgasson, bár ez utóbbi biztos nem nagyon megoldható, mert ebben a kategóriában nincs jó kamera.
    A kijelző méret max 5", még ez is nagy, de nem nagyon van alatta.
    Most használtat nem szeretnék.

    Természetesen játék, meg 4k filmek meg ilyen csili-vili dolgok nem kellenek, irreális elvárás lenne a kategóriától, és nem is érdekesek.

    Néhány nagyobb webshop kínálatát nézegettem és próbáltam neten tájékozódni mit is tud az adott cucc.
    Egyik ami lehet jó lenne az az Ilike U5 (vagy I Like U5 ... mindegy) , aminek az aksija elég "nagy".
    Így kb 2-3 naponta kéne csak tölteni. (poén faktor is van benne, mert édesanyám keresztneve Ilona.....pfff ok nem tetézem :B )
    Ez kb 23-26k huf

    A másik a nokia 3. Ennek van itt fóruma, már olvasgattam a hsz-eket, szerintem a fenti célra ez is jó. Talán ennek valamivel jobb a kamerája, de az akksija "gyengébb".

    Doogee is lehetne, az aksi kapacitása nem igazán meggyőző.

    Esetleg más olcsó, kezdő telefon ötletetek lenne?

    Kösz!

Új hozzászólás Aktív témák