Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Throme #134968 üzenetére

    Szia. Én azt gondolom, hogy ne magadnak vegyél telefont, hanem anyukádnak. Az én hibámból indulok ki, nagyjából pont így gondoltam én is és tévedtem. Pont hogy nem a kis kijelzős telefon a jó nekik, a szemük már nem jó (az enyém sem már, nem hogy az övék). A nagyobb kijelzőn sokkal magabiztosabban mozognak, könnyebben felismerik az "ikonokat", jobban tudnak olvasni, appokon belüli funkciógombokat felismerni (skype, viber hanghívás, videó, kamerák közti váltás, stb). A böngészést te sem gondoltad komolyan egy kis kijelzős telefonon, az bárkinek inkább szenvedés, mint élvezet. A nagyon olcsó kategóriás kevés ram, háttértáras telefonoknak sokkal nagyobb a szívás faktora, mint az élvezeti, és inkább fogja idejekorán megutálni, mint megszeretni az egészet. Én azt javaslom, hogy anyukádon ne spórolj (és ezt nem sértésnek szánom, tényleg ne sértődj meg rajta) gondolom, ő is mindig a legjobbat akarta, akarja neked a mai napig. ;)
    :R.
    Az eustock.hu oldalon magyar garis telókat kaphatsz, szerintem jó áron, azonnal. Én a Xiaomi Redmi Note 5 alatt lehet hogy nem vennék neki telefont. Én a Dogee-vel nyúltam mellé, kb 30k volt, soha többet nem teszem. Első telónak szerintem pont hogy egy gördülékenyen működő, nagy kijelzős, könnyen látható és használható telefon kell. Ezt nem csak én mondom, hanem anyukám is mindig megemlíti, hogy ez mennyivel jobb telefon. :) (A Dogee utódja)
    2 gb RAm és 16 GB ROM már sokkal inkább a múlt, mint a jelen, nem hogy a jövő. Egy kicsit mindig előre gondolj, ha ilyet akarsz venni. ;)
    Remélem, segítettem.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák