Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milan26

    senior tag

    válasz Cs1csó #63635 üzenetére

    Nekem ezekről a kapcsold ki az adblockert üzikről az jut eszembe, amikor valaki viccesen kiírta a kocsma elé, hogy: "Gyere be, mert meghalunk! Te szomjan, én meg éhen. :)"

    [ Szerkesztve ]

  • milan26

    senior tag

    válasz Cs1csó #63635 üzenetére

    Köszönöm. Est.hu jónak tűnik, csak azt nem tudom, hogy lehet beállítani, hogy a Firefox ne törölje soha a sütijét. Topikjában szó volt róla, hogy széthúzza-e az oldalt. Akkor húzza szét, ha több csatorna is be van állítva.

    Azon gondolkozott már valaki, hogy a torrent oldalakat miért hagyja jó ideje zavartalanul működni a magyar karhatalom? Simán lekapcsolhatnák őket. Teljesen véletlenül kormányváltáskor az ncore-nál is tulajdonosváltás volt, és szabad regisztráció. Minden bizonnyal a KSH felügyeli.

    Paranoiásoknak ajánlom ezt és ezt.

    Azt sem tudom, mi az a rengeteg felesleges software, ami az avastnak van, másoknak nincs.

    Safeprice bővítmény kifejezetten hasznos, nekem többször spórolt már pénzt, amikor feldobott egy olcsóbb webáruházat. Secure Browser gyakorlatilag egy homokozó, netbankolásnál plusz védelmet ad. Egyébként Chromera épül, nem is teljesen saját fejlesztés. VPN-je, jelszókezelője, driverkezelője, takarítója másnak is van, továbbmegyek, az avast az egyetlen, amelyiknél ki lehet választani, hogy mit akarsz telepíteni és mit nem, mindenki más összeintegrálja.

    Hadd legyen meg az a szabadságom, hogy miért mivel fizetek, és hogy mit akarok látni weboldalakon, és mit nem. Ezért fér bele nekem, hogy használják az adataim, és nem férnek bele a reklámblokkoló blokkolók. Továbbra is tartom azt, hogy ha az avastnak szüksége van erre, akkor másnak is, csak most épp ők vannak kikezdve, ahogy előtte a kaspersky is ki volt. Amúgy sincs értelme, majd a blokkolót is blokkolja valami, annak a blokkolóját meg azét...stb. Új üzleti modellt kellene építeni. Felnőtt oldalak megoldották a prémium tartalmakkal. Ott is van reklám, de nem piszkál, ha blokkolom. Az a kis sáv az avast felületén meg a heti egy üzenet, ami nem is hazudik, mindenkit zavar az avast free-nél. Az hogy egy weboldal használhatatlanná teszi magát, amíg ki nem kapcsolom a védelem egyik legfontosabb részét - a reklámblokkolót, az meg engem zavar. De nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák