Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz szasanyi #639 üzenetére

    Leírom mégegyszer. Egyetlen kritériumom van, hogy a fogyasztásmérésre használt teszt alatti sebesség is meglegyen, ne külön a sebesség és külön a fogyasztás, mert ezt a falyta mérést a BOOST igen komolyan el tudja torzítani. Te is mellébeszélsz, mert nem tudsz ilyen tesztet linkelni, ehelyett "Hitetlen Balázsnak" címkézel. :(

    (#642) Whysperer: Szerinted, ha 80 000-ért megveszem (80ért szar verziót kapok) tehát 90k-ért megveszem, letesztelem, akkor szerinted ki a búbánat fogja tőlem az új árán megvenni használtan? Legalább 10K-t buknék rajta azonnal. Mert nekem a 7950 mellett állatira nincs most rá szükségem, és ha vennék is valamit magamnak, ahogy már írtam, a Sapphire 7970 OC-t venném, egész egyszerűen azért, mert marhára bevált. Tehát nekem nem ér meg 10K-t egy ilyen teszt, amiből nekem az égvilágon semmi hasznom nem lenne. :N

    A Gigabyte kártyáit pedig én messzire elkerülöm, mert nekem az a minőség(telenség) egy forintot nem ér, amit képviselnek. Épp elég tapasztalatom van a márkával (VGA-k terén, a lapjaik teljesen jók, az külön részleg), hogy esélyt se adjak nekik. Úgyhogy ezzel a javaslattal pont betaláltál. ;)

    (#643) kingpython: A Vapor-X 280 teljesen korrekt. :K Írtam is már korábban a 7970 topikban: [link]
    Ettől függetlenül jobb konstrukciónak tartom a régi 7970 Dual-X-et több szempontból is.

    (#648) szasanyi: Ja, várd ki a végét... :U Nekem a Giga pl. egy forintot se ér. Senkinek se gyanús, miért tudja a Giga 3 év garival vagy 10%-al olcsóbban adni, mint pl. az Asus, és még nagyobb gyári órajellel? Ébresztő, nem meseországban élünk... :DDD
    Mert az Asus DC2T meg a Sapphire Vapor-X elég korrekt ár/értékben 90k körül, de ezek a nagyon olcsók szerintem annyit se érnek... :N Akkor már inkább egy frankó, tuningos 7950, és még olcsóbb is... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák